Komenda Powiatowa

Roczna ODPRAWA PSP z OSP – Kałuszyn 29.11.2019 r.

29 listopada 2019 roku w remizie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałuszynie odbyła się roczna odprawa kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim z Komendantami Zarządów Oddziałów Gminnych OSP, Naczelników i ich Zastępców z Jednostek OSP włączonych do KSRG oraz pracownikami samorządów gminnych odpowiedzialnych za sprawy OSP.

            Na spotkaniu poruszono sprawy operacyjne związane z działaniami ratowniczo-gaśniczymi, inspekcjami gotowości operacyjnej, ćwiczeniami, dotacjami na zakup sprzętu i ich rozliczeniami.

            Zebranych druhów przywitał gospodarz spotkania dh Damian Chrościcki – Naczelnik jednostki OSP Kałuszyn, który przekazał głos st. bryg. Pawłowi Parobczakowi Komendantowi Powiatowemu PSP w Mińsku Mazowieckim. Następnie przystąpiono do referowania zagadnień, które z zakresu operacyjnego przedstawił st. kpt. Kamil Płochocki, a sprawy dofinansowań st. str. Paulina Sibilska.

Ponadto wszyscy zebrani mogli zadawać pytania do prowadzących, w związku z niejasnościami, jakie mogą przytrafić się podczas składania wniosków, zakresu przedmiotowego dotacji czy podziału dotacji.

Na koniec st. bryg. Paweł Parobczak – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim podziękował wszystkim zebranym za uczestnictwo w spotkaniu i zachęcał do udziału w kolejnym spotkaniu.

Print Friendly, PDF & Email